UPPF Polska

Profesjonalne Szkolenia

Doświadczenie

Szkolenie pod okiem profesjonalistów, dzięki któremu posiądziesz niezbędne umiejętności. Posiadamy ponad 6 letnie doświadczenie w aplikacji folii bezbarwnych.

Jakość

Podczas szkoleń stawiamy na jakość wykonywanych usług, pracując na najlepszych produktach.

Certyfikat

Certyfikat świadczący o kompetencjach i upoważniający do kupna produktów UPPF

telefon

+48 608 471 094

Mail

info@uppf.pl

POCZĄTKUJĄCY (SILVER)

1050 zł brutto / osoba

Jednodniowy kurs podstawowy dla osób, które nigdy dotąd nie miały kontaktu z bezbarwnymi foliami ochronnymi.
-Certyfikacja "SILVER" upoważnia do kupna folii z serii AMAZING w specjalnych cenach
-Po pozytywnie ukończonym szkoleniu, dane kursanta trafiają na mapę autoryzowanych instalatorów UPPF.

CzaS Trwania

1 dzień

Liczba osób

2-4 osoby

Lokalizacja

Warszawa / dojazd

Cena

1050 zł brutto / osoba
(350 zł wpłata wpisowa)

SILVER
Etapy szkolenia

Szkolenie rozpoczyna się wykładem, w którym pokazane jest prawidłowe przygotowanie auta do instalacji folii UPPF, omówienie metody aplikacji oraz potrzebne do niej narzędzia. Aby część praktyczna nie sprawiła większych problemów, pokażemy jak prawidłowo docinać folię na lakierze, aby go nie uszkodzić oraz jak prawidłowo pozycjonować szablon na elemencie.

Bardzo istotnym punktem szkolenia jest pokazanie odpowiednich technik sprzedaży produktu, uświadomienie klienta o wyjątkowej jakości folii UPPF, procesu zawierania umowy z klientem, a na koniec gwarancji usługi/produktu, jakie warunki obejmuje i kiedy jest wykluczona naprawa gwarancyjna.

W części praktycznej pod okiem trenera, kursanci nauczą się prawidłowych technik instalacji folii, naciągania i pozycjonowania wyciętych szablonów, a także bezpiecznego docinania jej. Zademonstrowane zostaną wspomniane w części teoretycznej narzędzia, aby kursant znał ich przeznaczenie oraz potrafił się nimi posługiwać.

Szkolenie kończy się egzaminem praktycznym, w którym kursant musi prawidłowo okleić lusterko / lampę / próg bagażnika używając przygotowanego szablonu, oraz docinając folię na elemencie w przypadku gdy szablon nie jest dostępny.

ZAAWANSOWANY (GOLD)

4500 ZŁ BRUTTO / OSOBA​

Trzy dniowe szkolenie zaawansowane dla kursantów posiadających podstawowe umiejętności, chcących zostać ekspertami w dziedzinie oklejania foliami bezbarwnymi dla najbardziej wymagających klientów.

CzaS Trwania

3 dni

Liczba osób

2-4 osoby

Lokalizacja

Warszawa

Cena

4500 zł brutto / osoba
(600 zł wpłata wpisowa)​

GOLD
Etapy szkolenia

Szkolenie rozpoczyna się wykładem, w którym przypominamy podstawy, tłumaczymy tajniki oklejania dużych i wymagających elementów, pokazujemy zalety i wady pracowania na szablonach,  jak prawidłowo wyceniać usługi oraz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Podczas szkolenia nauczysz się współpracować podczas oklejania dużych elementów karoserii. Jest to niezbędna i bardzo ważna umiejętność, aby uzyskać jak najlepszą jakość usługi oraz zaoszczędzić sobie kłopotów związanych z częstymi trudnościami podczas aplikacji folii, niezbędna jest prawidłowa komunikacja z osobami pomagającymi oklejać, jasny podział ról podczas prac oraz dostosowanie tempa pracy do partnera.

Podczas trzy dniowego szkolenia, kursanci doświadczą jak w praktyce oklejać wszystkie elementy nadwozia, jak prawidłowo naciągać i nacinać folię, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz jakie decyzje podejmować aby jakość usług była na jak najwyższym poziomie. Przećwiczysz bezinwazyjne cięcie nożem do perfekcji. Szkolenie jest dopełnieniem cyklu treningowego, po którym staniesz się ekspertem.

Jesteśmy otwarci na współpracę

Poznajmy się

UPPF POLAND

Rydygiera 8/19 Warszawa

telefon

+48 606 222 537

Mail

sales@uppf.pl