UPPF Polska

O Nas

UPPF to czołowy producent bezbarwnych folii ochronnych na świecie.

 Dzięki ogromnemu doświadczeniu, posiadamy największą ofertę folii ochronnych na rynku ze względu na grubość jak i warianty kolorystyczne.

Nasze produkty wyróżnia przede wszystkim jakość, a także wytrzymałość na wszelkie barwiące substancje chemiczne i zdolność do  samoregeneracji. 

Jako jedyni oprócz różnych grubości folii, opatentowaliśmy specjalistyczne wierzchnie powłoki ochronne tzw. Top coat, dzięki którym folia nie żółknie, jest odporna na ekstremalne substancje barwiące i zachowuje rewelacyjny połysk deklasując konkurencyjne rozwiązania.

Nie zapominając o aplikatorach, nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby ich aplikacja była prosta i nie wymagała używania szkodliwych substancji chemicznych. 

Wybierając produkty UPPF inwestujesz w sprawdzone przez miliony klientów na całym świecie zabezpieczenie lakieru na długie lata, jednocześnie podnosząc wartość pojazdu.

Dlaczego UPPF?

Największy wybór grubości folii, o najwyższej jakości.

Folia zachowuje idealny połysk oraz właściwości ochronne przez najdłuższy czas wśród konkurencyjnych produktów na rynku.

Każdy z naszych produktów posiada świetne właściwości samoregeneracji, dzięki czemu oklejona powierzchnia nigdy więcej nie będzie porysowana!

big-car

Nawet dożywotnia gwarancja jakości

DCP -Precyzyjnie wykonane szablony, do większości aut na rynku

Miliony zadowolonych klientów i profesjonalne wsparcie dla partnerów biznesowych.

Jesteśmy otwarci na współpracę

Poznajmy się

UPPF POLAND

Warszawa,
Adres korespondencyjny:
ul. Ludwika Rydygiera 8/19

telefon

+48 606 222 537

Mail

sales@uppf.pl