UPPF Polska

FAQ

  1. Używając myjki ciśnieniowej należy utrzymać co najmniej 60 cm odległości między dyszą/lancą, a elementem zabezpieczonym/oklejonym folią (bardzo wysokie ciśnienie wody przy samym ujściu lancy, może spowodować rozcięcie folii lub jej odklejenie się).
  2. Nie należy kierować dyszy na brzegi folii, ponieważ może to spowodować przedostanie się wody pod folię i jej podważenie.
  3. Przed zastosowaniem silnych środków czyszczących należy sprawdzić w mało widocznym miejscu, czy nie powodują one uszkodzenia folii.
  4. Do czyszczenia należy używać wyłącznie czystej ściereczki z mikrofibry lub wosku syntetycznego. Naturalnie występujące woski (np. Carnauba) nie są zalecane. Nie należy również stosować żadnych kolorowych żywic parafinowych (jedynie białe lub bezbarwne).
  5. Wszelkie ewentualne zanieczyszczenia (tj. zabrudzenia spowodowane przez owady, ptasie odchody itp.) należy usuwać od razu. Zabrudzenia pozostawione na folii przez dłuższy czas mogą spowodować przebarwienia.
  6. Pod folią bezbarwną oraz folią do zmiany koloru widoczne są wtrącenia i niedoskonałości lakieru fabrycznego oraz malowanego wtórnie.
  7. Podczas prawidłowej aplikacji folii bezbarwnej oraz folii do zmiany koloru mogą przedostać się pyłki z powietrza, które mogą być widoczne pod folią po oklejeniu pojazdu
  8. Podczas aplikacji folii bezbarwnych i folii do zmiany koloru używane są środki chemiczne, maszyny polerskie oraz ostre narzędzia, które niosą za sobą ryzyko uszkodzenia powierzchni lakierniczej auta, za co wykonawca nie ponosi odpowiedzialności.
   1. Nie należy korzystać z myjni automatycznych,
   2. Nie należy myć auta na słońcu,
   3. Nie należy aplikować na folię wosków naturalnych oraz powłok ceramicznych,
   4. Pojazd można bezpiecznie myć chemią o pH neutralnym
  9. Zabrania się stosowania:
   1. Produktów przeznaczonych do odtłuszczania
   2. Agresywnych materiałów ściernych
   3. Rozpuszczalników i środków czyszczących na ich bazie opartych
  10. Po nałożeniu folii należy odczekać 48 godzin przed pierwszym myciem samochodu lub innym zabiegiem pielęgnacyjnymi.
  11. Urządzenia do polerowania mogą być stosowane wyłącznie przy niskich ustawieniach prędkości z minimalną siłą nacisku. Przed zastosowaniem maszyny na masce lub nadkolach, zalecamy sprawdzenie efektów na niewidocznej części zderzaka.
  12. Podczas demontażu folii, lakier może zostać uszkodzony jeżeli został wcześniej źle polakierowany.
  13. Niezastosowanie się do powyższych zaleceń skutkuje utratą gwarancji na usługę.
  14. Wykonawca nie ponosi również odpowiedzialności za szkody lub wady, które są wynikiem niewłaściwej konserwacji/pielęgnacji lub użytkowania folii.

Kliknij [TUTAJ] i sprawdź co obejmuje gwarancja.
  1. Dokładnie spłukać samochód przy pomocy myjki ciśnieniowej, zaczynając od najbardziej zabrudzonych elementów – nadkola, felgi, karoseria.
  2. Spianować auto, używając pianownicy i dedykowanego detergentu o neutralnym pH, a następnie spłukać przy użyciu myjki ciśnieniowej.
  3. Felgi umyć przy pomocy pędzelków i szczotek specjalnie przeznaczonymi preparatami.
  4. Do mycia karoserii należy użyć delikatnej rękawicy oraz dwóch wiader (jedno wiadro z ciepłą wodą i szamponem, drugie z samą wodą do płukania rękawicy).
  5. Ponownie spłukać całe auto oraz osuszyć dedykowanymi ręcznikami z mikrofibry.

Prowadzimy szkolenia dzięki którym możesz uzyskać dwa poziomy certyfikacji. Pierwszy (SILVER) jest podstawowym kursem dla początkujących, dzięki niemu będziesz w stanie kupować wyznaczone produkty UPPF w specjalnych cenach, oraz posiądziesz umiejętności i wiedzę potrzebną do oklejania podstawowych elementów.

Drugi poziom, to szkolenie dla zaawansowanych (GOLD). Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę jak okleić całe auto dla najbardziej wymagających klientów oraz dostaniesz możliwość kupna całego asortymentu UPPF w tym produktów premium w specjalnych cenach. 

Posiadanie certyfikatów UPPF jest wysoce respektowane na całym świecie, dodatkowo trafisz na mapę autoryzowanych aplikatorów / dealerów UPPF.

Genezą sukcesu i najlepszej jakości produktów firmy UPPF jest kraj pochodzenia, doświadczenie i wiedza. Chiny są w dzisiejszych czasach największym odbiorcą aut klasy średniej i premium, co za tym idzie usług takich jak zabezpieczanie folią. Dodatkowo są to z natury bardzo wymagający klienci. Dzięki ogromnej populacji, wykonuje się miliony zleceń rocznie co prowadzi do pozyskiwania ogromnego doświadczenia i pola do rozwoju produktu. Nasza folia jest najbardziej odporna na przebarwienia, żółknięcie, obcieranie i uszkodzenia mechanicznie. Posiadamy największy wybór folii bezbarwnej, co daje niesamowitą elastyczność klientowi końcowemu. Oprócz różnicy w jakości, dominujemy również wsparciem dla naszych partnerów biznesowych i klientów końcowych. 

Powłoka ceramiczna to preparat chemiczny który ma na celu chronić powierzchnie poprzez utwardzenie, nadanie śliskości, hydrofobowości i antystatyczności. Jest to dobry produkt, ułatwiający utrzymanie auta w czystości. Należy pamiętać, że nie chroni on przez uszkodzeniami mechanicznymi – jego grubość to zaledwie 2 mikrony! Dla porównania folie UPPF zaczynają się od 150 kończąc na 300 mikronach. Dodatkowo Powłoki ceramiczne, jeżeli nie są odpowiednio pielęgnowane, szybko tracą swoje właściwości – gdzie folia daje gwarancje dożywotniej ochrony lakieru. Grubość naszych produktów daje swoistą barierę przed ostrymi przedmiotami, otarciami , rozpędzonymi kamieniami i agresywną chemią. Ochrona auta folią UPPF to inwestycja, którą śmiało możemy dodać do wartości naszego auta!

Profesjonalne studia oklejania na całym świecie, korzystają z metody docinania nożykiem ze względu na lepsze dopasowanie folii do elementu, przyjemniejszą aplikacje i mniejsze napięcia folii na elemencie. Jest to droga do uzyskania najlepszej jakości oklejenia, posiadając odpowiednie kwalifikacje jest to w 100% bezpieczna metoda, dająca możliwość schowania folii pod uszczelkami i docinania jej w taki sposób aby była nie widoczna po aplikacji – schowane krawędzie folii minimalizują ryzyko poderwania jej.

Korzystanie z gotowych wykrojników jest bardzo popularne szczególnie na rynku Polskim. Skraca ona czas usługi oraz ilość zużytego materiału, jest to metoda wybierana ze względu na wygodę i czas, nie dająca jednak możliwości tak dokładnego dopasowania folii. Daje ona również możliwość oklejenia wielu elementów bez demontażu auta. Posiadamy autorski zbiór szablonów do prawie każdego auta, motocykla jak również elektroniki. 

Najczęstszym wyborem klientów jest seria Professional, daje ona znakomity kompromis między grubością folii, a ceną. Folia o grubości 150 mikronów z serii Amazing (jest to więcej niż powłoka lakiernicza dzisiejszych aut) zapewnia nam bardzo dobre właściwości chroniące, jeżeli jednak chcemy aby nasze auto i folia było bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, warto sięgnąć po grubsze produkty, które UPPF oferuje jako jedyne na rynku. 

Zobacz więcej PRODUKTÓW

Na mapie autoryzowanych aplikatorów / dealerów, można znaleźć wszystkie studia dla których sprzedajemy nasze produkty. Jeżeli nie wiadomo w jakim studio usługa została wykonana, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny aby zweryfikować oryginalność produktu.

Jesteśmy otwarci na współpracę

Poznajmy się

UPPF POLAND

Rydygiera 8/19 Warszawa

telefon

+48 606 222 537

Mail

sales@uppf.pl